ładowanie

Aktualności

img33

O firmie

Firma Peklimar istnieje na rynku już 25 lat. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu obecnie specjalizuje się w wyrabianiu m.in. wędzonek, kiełbas, parówek, wędlin podrobowych oraz mięs kulinarnych.

img33

Sklepy Firmowe

Ogromny wybór mięs i wędlin prosto od producenta, wykwalifikowany i przemiły personel oraz ciekawe promocje cenowe oraz programy lojalnościowe- to wszystko znajdziecie Państwo w naszych sklepach firmowych. Serdecznie zapraszamy na zakupy!

img33

Międzynarodowy sukces Besos

Wędliny Besos z prestiżową nagrodą. International Taste & Quality Institute przyznał produktom z linii Besos prestiżowe wyróżnienie Superior Taste Award. W testach prowadzonych przez niezależny zespół ekspertów wędliny Besos oceniono bardzo wysoko, przyz

img33

Kolorowa Promocja w sklepach firmowych

Zbierz 8 pieczątek i odbierz przestrzenna kolorowankę XXL. Dowiedz się więcej i sprawdź jak odebrać kolorowanki.

Międzynarodowy sukces Besos

Międzynarodowy sukces Besos

Wędliny Besos z prestiżową nagrodą.

International Taste & Quality Institute przyznał produktom z linii Besos prestiżowe wyróżnienie Superior Taste Award. W testach prowadzonych przez niezależny zespół ekspertów wędliny Besos oceniono bardzo wysoko, przyznając im aż dwie gwiazdki.

Nasze przekonanie o wyjątkowości wędlin Besos zostało właśnie potwierdzone przez niezależny zespół wybitnych ekspertów kulinarnych International Taste & Quality Institute – międzynarodowej organizacji z siedzibą w Brukseli, skupiającej najwyższej klasy degustatorów, w tym również światowej klasy szefów kuchni wg przewodników Michelin i Gault Millau. Produktów Besos próbowali w ramach „ślepych testów” eksperci z doświadczeniem zawodowym nie tylko europejskim, ale również wyniesionym z Japonii, Chin, Tajlandii, Australii, Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej. Dlatego z prawdziwą dumą informujemy, że produktami z linii Besos, które znalazły uznanie wśród światowej klasy degustatorów zostały Besos Szynkowa i Besos Kiełbaski z serem pleśniowym i chili. Oba produkty otrzymały na początku maja oznaczenie Superior Taste Award z dwiema gwiazdkami. Ta prestiżowa nagroda oznacza, że każdy z członków międzynarodowego jury niezależnie wystawił naszym produktom ocenę w przedziale 80-90%. Co najistotniejsze, ocena jurorów nie była oparta o standardy restauratorskie, a o osobiste smaki, gusta i doświadczenia. Innymi słowy – tak wysoka nota oznacza, że członkowie komisji sami chętnie widzieliby Besos w swoich domach. Trudno o lepszą rekomendację dla smaku naszych wędlin.

Przyznanie produktom Besos ważnej, międzynarodowej nagrody Superior Taste Award i dwóch złotych gwiazdek oznacza, że udało nam się z sukcesem stworzyć wędliny o smaku bardzo wysoko ocenionym przez unikalny w skali światowej zespół wybitnych ekspertów kulinarnych. To dla nas prawdziwy powód do dumy i satysfakcji. Po najwyższych notach Loży Ekspertów dla Besos Kiełbasy białej z cielęciną w ogólnopolskim programie „Doceń Polskie” i nagrodzie iTQi Superior Taste Award dla Besos Szynkowej i Besos Kiełbasek z serem pleśniowym i chili jesteśmy przekonani, że marzenia Magdy Gessler o odzyskaniu smaku polskich wędlin właśnie się spełniają.

O firmie

O firmie

Peklimar istnieje na rynku już 25 lat. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu obecnie specjalizujemy się  w wyrabianiu m.in. wędzonek, kiełbas, parówek, wędlin podrobowych oraz mięs kulinarnych.

Naszą misją jest dostarczanie wędlin które swoim świeżym, niepowtarzalnym smakiem oraz niezawodnością sprawiają że przyjemność ich jedzenia nie powszednieje, wciąż na nowo zaskakując. W trosce o sprostanie wciąż rosnącym wymaganiom naszych Odbiorców stworzyliśmy kilka strategicznych Marek produktowych (Besos, Delicjum, Domowe Inspiracje, Szczęśliwa Siódemka).

Zaufanie naszych Klientów zdobywamy dając im poczucie bezpieczeństwa. Z dumą możemy powiedzieć, że spełniamy wymagania najwyższych norm bezpieczeństwa żywności, czego dowodem jest uzyskanie międzynarodowych certyfikatów IFS i BRC.

Od 2015 roku zakład produkcyjny w Umieninie i marka Peklimar to część silnej, ogólnopolskiej grupy zakładów mięsnych, do której należą również:

- Polonus, Uniszki Cegielnia woj. mazowieckie (w grupie od 2011)
- Unimięs, Chrzanów woj. małopolskie (w grupie od 2016)
- Madej Wróbel, Ruda Śląska woj. śląskie (w grupie od 2017)

Wspólne działania należących do grupy zakładów to szereg wielu dodatkowych korzyści dla naszych Kontrahentów- zarówno tych lokalnych jak i ogólnopolskich. Gwarancja  produkcji, zaawansowana sieć logistyczna, wdrożone w każdym z zakładów systemy zarządzania bezpieczeństwem i jakością oraz doświadczony personel to elementy tworzące naszą Wiarygodność. Szeroki portfel marek produktowych oraz opracowywane od lat technologie i receptury pozwalają nam na tworzenie kompleksowej oferty mięs i wędlin- dopasowanej do wymagań najbardziej wymagających Partnerów.

 

Sklepy Firmowe

Sklepy Firmowe

Ogromny wybór mięs i wędlin prosto od producenta, wykwalifikowany i przemiły personel oraz ciekawe promocje cenowe oraz programy lojalnościowe- to wszystko znajdziecie Państwo w naszych sklepach firmowych.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!

Kolorowa Promocja w Sklepach Firmowych

Kolorowa Promocja w Sklepach Firmowych

POBIERZ REGULAMIN PROMOCJI

Kontakt

  • Informacje kontaktowe

    "Zakłady Mięsne Peklimar Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością" Spółka Komandytowa

    Umienino-Łubki 5
    09-412 Nowe Proboszczewice
    +48 24 267 95 00 +48 24 337 60 60 konsolidacja@peklimar.pl peklimar@peklimar.pl